Bendrinė nejautra (narkozė)

Bendrinė nejautra (su narkoze) - tai dantukų gydymas, kuris atliekamas vaikui giliai miegant. Pasitelkus inovatyvias technologijas garantuojamas atlikamos procedūros saugumas, nes nejautros metu sukeliamas minimalus poveikis sveikatai. Vaikui atsibudus po gydymo, jis su tėveliais gali grįžti į namus.

 

Bendrinė nejautra rekomenduojama vaikams, kurie yra baikštūs ir  netoleruoja dantų gydymo įprastomis sąlygomis. Taikant bendrinę nejautrą vaikai nepatiria skausmo, procedūra nesukelia neigiamų emocijų, o gydytojas ramiai atlieka savo darbą, taip užtikrinamas kokybiškas dantų gydymas vieno vizito metu. Bendrinė nejautra atliekama vyresniems nei 2 metų vaikams, netaikoma vaikams, kurie yra alergiški skiriamiems anestetikams, sergantiems įvairiomis sunkiomis gretutinėmis ligomis, turintiems centrinės nervų sistemos sutrikimų ar sergantiems ūmine kvėpavimo takų infekcija.

 

Bendrinėje nejautroje (su narkoze) dantukai gydomi tik tada, kai gydymas įprastomis sąlygomis nėra įmanomas:

  • vaikas yra dar labai mažas;
  • nemaža dalis dantų yra pažeisti ėduonies;
  • būtinas chirurginis gydymas;
  • vaikas labai bijo dantų gydymo ir neleidžia atlikti reikalingų procedūrų odontologui

Kiekvienam mažajam pacientui, apsilankiusiam vaikų klinikoje "Neowudas", įteikiama smagi dovanėlė. O patys drąsiausi yra apdovanojami "Neodentos" diplomais.