Naujienos

Gyd. Žilvinas Budrevičius - geriausias estetinio plombavimo specialistas Kaune!

2014-12-18

Be galo džiaugiamės ir didžiuojamės, jog odontologijos klinikos "Neodenta" gydytojas Žilvinas Budrevičius gali būti drąsiai tituluojamas kaip geriausias Kaune estetinio plombavimo specialistas!

Skaityti plačiau »»

Profesionalios NEODENTA paslaugos dabar ir Vilkaviškyje!

2014-12-12

Profesionalios ,,Neodentos“ paslaugos dabar ir Vilkaviškyje! Nuo šios aukščiausio lygio paslaugomis galima pasinaudoti ne tik Kaune, bet ir Vilkaviškyje.

Skaityti plačiau »»

Inovatyvus protezavimas Kauno klinikoje NEODENTA

2014-10-21

Skaitykite „Lietuvos ryto“ priedo „Sveikatos gidas “straipsnį. "Neodentos" gydytojai apie: „Inovatyvus protezavimas Kauno klinikoje „Neodenta“.“

Skaityti plačiau »»

Odontologai varžosi dėl gražiausiai sutvarkytos šypsenos

2014-10-14

Jau porą mėnesių Lietuvos odontologų dėmesio centre – estetinio restauravimo konkursas „Estetiko“. Gyd. Eglė Kunčiuvienė, Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos prezidentė ir pagrindinė konkurso iniciatorė, džiaugiasi, kad ką tik pasibaigęs pirmasis jo etapas nustebino išskirtiniu odontologų susidomėjimu, dalyvių gausa ir jų darbų profesionalumu. Gydytoja išduoda, kad jau spalio viduryje komisija ruošiasi paskelbti dvylika konkurso finalininkų, ir garantuoja, jog laukia arši, atsakinga ir juvelyrinio kruopštumo reikalaujanti kova.

Skaityti plačiau »»