Naujienos

Lietuvoje viešėjo vienas iš "Estetiko" komisijos garbės narių – Dr. Robert Marus

2014-09-23

Šių metų liepos mėnesį Lietuvoje viešėjo vienas iš komisijos garbės narių – Dr. Robert Marus. Šis vizitas jau tapo gražia tradicija odontologijos klinikos „Neodenta“ vadovams gyd. Eglei Kunčiuvienei ir gyd. Dariui Kunčiui. Vizito metu buvo aptarti esminiai estetinio plombavimo konkurso „Estetiko“ klausimai - projekto veikla, tikslai, uždaviniai, tarptautinio bendradarbiavimo gairės.

Skaityti plačiau »»

Aleksandro Ivanausko – Faros burnos sveikata rūpinasi „Neodentos“ specialistai

2014-07-23

Sveiki, lygūs, balti dantys yra pramogų verslo atstovų būtinybė. Tuo įsitikinęs legendinės grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas – Fara. Niekuomet negalėjęs pasidžiaugti reprezentatyvia šypsena dainininkas ryžosi kardinaliems pokyčiams. Pasiekti tikslą jam padėjo odontologijos klinikos „Neodenta“ specialistai.

Skaityti plačiau »»

Garsi All-on-4 dantų protezavimo technologijos specialistė iš JAV Lietuvoje

2014-09-04

Išskirtinę galimybę odontologijos klinikos „Neodenta“ dantų laboratorijos technikams suteikė ir specialiai iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Lietuvą atvyko jau 15 metų JAV dirbanti All-on-4 dantų protezavimo technologijos specialistė Rūta Mičiulienė.

Skaityti plačiau »»

Mes Jus Mylime!

2015-02-10

Ar jau išrinkote dovaną savo Valentinui? Odontologijos klinika “Neodenta” siūlo nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją išskirtinėmis grožio procedūromis!

Skaityti plačiau »»