Naujienos

Profesionalios NEODENTA paslaugos dabar ir Vilkaviškyje!

2014-12-12

Profesionalios ,,Neodentos“ paslaugos dabar ir Vilkaviškyje! Nuo šios aukščiausio lygio paslaugomis galima pasinaudoti ne tik Kaune, bet ir Vilkaviškyje.

Skaityti plačiau »»

Inovatyvus protezavimas Kauno klinikoje NEODENTA

2014-10-21

Skaitykite „Lietuvos ryto“ priedo „Sveikatos gidas “straipsnį. "Neodentos" gydytojai apie: „Inovatyvus protezavimas Kauno klinikoje „Neodenta“.“

Skaityti plačiau »»

Odontologai varžosi dėl gražiausiai sutvarkytos šypsenos

2014-10-14

Jau porą mėnesių Lietuvos odontologų dėmesio centre – estetinio restauravimo konkursas „Estetiko“. Gyd. Eglė Kunčiuvienė, Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos prezidentė ir pagrindinė konkurso iniciatorė, džiaugiasi, kad ką tik pasibaigęs pirmasis jo etapas nustebino išskirtiniu odontologų susidomėjimu, dalyvių gausa ir jų darbų profesionalumu. Gydytoja išduoda, kad jau spalio viduryje komisija ruošiasi paskelbti dvylika konkurso finalininkų, ir garantuoja, jog laukia arši, atsakinga ir juvelyrinio kruopštumo reikalaujanti kova.

Skaityti plačiau »»

Lietuvoje viešėjo vienas iš "Estetiko" komisijos garbės narių – Dr. Robert Marus

2014-09-23

Šių metų liepos mėnesį Lietuvoje viešėjo vienas iš komisijos garbės narių – Dr. Robert Marus. Šis vizitas jau tapo gražia tradicija odontologijos klinikos „Neodenta“ vadovams gyd. Eglei Kunčiuvienei ir gyd. Dariui Kunčiui. Vizito metu buvo aptarti esminiai estetinio plombavimo konkurso „Estetiko“ klausimai - projekto veikla, tikslai, uždaviniai, tarptautinio bendradarbiavimo gairės.

Skaityti plačiau »»