Naujienos

XXI-oji Šypsenos šventė

2014-05-14

Kasmetinė Šypsenos šventė - tai tradicija tapęs LSMU odontologijos fakulteto studentų organizuojamas išradingos vaidybos ir humoro kupinas renginys. Odontologijos klinika "Neodenta" yra kasmetinis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto odontologijos fakulteto penktakursių studentų ,,Šypsenos šventė” rėmėjas.

Skaityti plačiau »»

All-on-4 – tobula šypsena be chirurgijos pasekmių

2014-04-23

Dantų protezavimas daugeliui žmonių iki šiol asocijuojasi su skausminga chirurgine intervencija, o jos pasekmės – su ilgu nuskausminamųjų kursu, antibiotikais, kraujuojančiomis dantenomis, paprastai tariant, sunkia reabilitacija. Šiaurės Europos odontologai iškėlė klausimą – ar dantų protezavimas privalo būti skausmingas? Atsakymas – Švedijoje sukurta ir išbandyta alternatyva šiai sudėtingaiodontologijos operacijai, jau visą dešimtmetį egzistuojantiir praktikoje sėkmingai taikoma dantų implantavimo sistema All-on-4. Ši koncepcijaiš esmės paneigia seną požiūrį į dantų protezavimą ir pooperacinę pacientų savijautą.

Skaityti plačiau »»

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS!!

2014-04-18

Odontologijos klinika „Neodenta“ yra sudariusi sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis, todėl už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas apmokės Jūsų teritorijos Ligonių kasa.

Skaityti plačiau »»

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

2014-04-15

Visada siekiame pacientams pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas, todėl ypatingą dėmesį skiriame savo darbuotojų atrankai ir apmokymams. Užtikriname tobulėjimo galimybes, tinkamą atlygį ir socialines garantijas. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Skaityti plačiau »»