Naujienos

Liežuviniai, lingvaliniai arba tiesiog „nematomi“ breketai

2014-05-27

Didelė dalis žmonių dėl netaisyklingo sąkandžio bei netiesių dantų patiria nemalonų diskomforto jausmą. Šios problemos nėra susijusios vien su estetika. Jos turi įtakos ir pilnavertiškam kramtymui bei nevaržomam emocijų reiškimui. Gaila, kad dažnai su ortodontais susipažįstame tik suaugę, nors ortodontijos problemas geriausia spręsti vaikystėje ir paauglystėje, kai galutinai formuojasi kaulas ir dauguma dantų yra sveiki.

Skaityti plačiau »»

XXI-oji Šypsenos šventė

2014-05-14

Kasmetinė Šypsenos šventė - tai tradicija tapęs LSMU odontologijos fakulteto studentų organizuojamas išradingos vaidybos ir humoro kupinas renginys. Odontologijos klinika "Neodenta" yra kasmetinis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto odontologijos fakulteto penktakursių studentų ,,Šypsenos šventė” rėmėjas.

Skaityti plačiau »»

All-on-4 – tobula šypsena be chirurgijos pasekmių

2014-04-23

Dantų protezavimas daugeliui žmonių iki šiol asocijuojasi su skausminga chirurgine intervencija, o jos pasekmės – su ilgu nuskausminamųjų kursu, antibiotikais, kraujuojančiomis dantenomis, paprastai tariant, sunkia reabilitacija. Šiaurės Europos odontologai iškėlė klausimą – ar dantų protezavimas privalo būti skausmingas? Atsakymas – Švedijoje sukurta ir išbandyta alternatyva šiai sudėtingaiodontologijos operacijai, jau visą dešimtmetį egzistuojantiir praktikoje sėkmingai taikoma dantų implantavimo sistema All-on-4. Ši koncepcijaiš esmės paneigia seną požiūrį į dantų protezavimą ir pooperacinę pacientų savijautą.

Skaityti plačiau »»

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS!!

2014-04-18

Odontologijos klinika „Neodenta“ yra sudariusi sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis, todėl už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas apmokės Jūsų teritorijos Ligonių kasa.

Skaityti plačiau »»