Naujienos

Skaitmeninis CAD-CAM protezavimas

2014-02-14

Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta” vadovas gydytojas odontologas ortopedas Darius Kunčius džiaugiasi, kad tobulėjant pasaulyje skaitmeninėms technologijoms artėja perversmas ir odontologiniu paslaugu srityje.

Skaityti plačiau »»

NUOLAIDOS STUDENTAMS!!

2014-02-14

Studentams, turintiems Lietuvos studento pažymėjimą, odontologinėms paslaugoms taikome 15% nuolaida!

Skaityti plačiau »»

Liežuviniai breketai implantologijos ir estetinės odontologijos klinikoje „Neodenta“ visą vasario ir kovo mėnesį su 30% nuolaida !!

2014-02-06

„Nematomas“ dantų tiesinimas!!! Nuo šiol tai įmanoma! Efektyvus, nematomas ir greitas dantų tiesinimas. Nuo šiol kiekvienas gali mėgautis tobula šypsena.

Skaityti plačiau »»

Praktinis kursas „Dantų biomechanikos ir estetikos atkūrimas. Stiklo ir cirkonio oksido keramika. Mikroprotezavimas: laminatės, užklotai, vainikėliai.“

2014-01-17

2013 gruodžio 6 -7 dienomis implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ estetinių restauracijų meistras, gydytojas Žilvinas Budrevičius dalyvavo ir mokėsi praktinuose kursuose „Dantų biomechanikos ir estetikos atkūrimas. Stiklo ir cirkonio oksido keramika. Mikroprotezavimas: laminatės, užklotai, vainikėliai.“

Skaityti plačiau »»