Naujienos

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

2014-04-15

Visada siekiame pacientams pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas, todėl ypatingą dėmesį skiriame savo darbuotojų atrankai ir apmokymams. Užtikriname tobulėjimo galimybes, tinkamą atlygį ir socialines garantijas. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Skaityti plačiau »»

Naujos galimybės Jūsų šypsenai - Cerec CAD/CAM

2014-04-14

Klinikos „Neodenta“ gydytojas odontologas, estetinio plombavimo specialistas Žilvinas Budrevičius pasakoja apie CEREC CAD/CAM užklotus.

Skaityti plačiau »»

Mini implantai – revoliucija grąžinanti šypseną

2014-04-14

Dantų netekimas – rimta problema, kurią išspręsti bandoma jau daug metų. Odontologai vieningai sutaria, kad dantų implantai – vienas didžiausių šiuolaikinės odontologijos laimėjimų. Tai vienas pažangiausių būdų atkurti vieną ar kelis dantis, nesukeliant neigiamo poveikio kitiems dantims. Revoliucija dantų protezavimo srityje įvyko prieš beveik tris dešimtmečius, kuomet buvo išrasti dantų implantai.

Skaityti plačiau »»

Paroda "Sveikatos dienos 2014"

2014-03-05

Vasario 28-29, kovo 1 dienomis vyko kasmetinė 6-oji medicinos ir sveikatingumo paroda "Sveikatos dienos 2014". Didžiuliam lankytojų srautui buvo pristatytos naujovės, sukėlusios perversmą odontologijos protezavimo srityje - tai skaitmeninis CAD/CAM protezavimas Cerec Omnicam sistema.

Skaityti plačiau »»