Naujienos

Klinikos NEODENTA organizuojamas seminaras pacientėms Vilkaviškyje „Grožio paslaptys, padedančios išsaugoti jaunystę“


 

 Spalio 4 dieną vyko seminaras skirtas pacientėms, kurioms aktuali informacija apie klinikoje NEODENTA atliekamas inovacines, nechirurgines grožio procedūras. Seminarą vedė medicininės veido estetikos specialistė – gydytoja Indrė Užkuraitienė. Savo patirtį ir žinias veido estetikos srityje tobulinusi iš patyrusių veido estetikos medicinos srities specialistų.

 

Seminaro metu pacientės turėjo galimybę pamatyti kaip yra atliekama MEZOTERAPIJOS procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius odos sluoksnius yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. PRIMENAME, jog siekiant kokybiškos, saugios jūsų sveikatai grožio procedūros, rekomenduojame ją atlikti tik sveikatos priežiūros akredituotose įtaigose, kuriose procedūras atlieka gydytojai. Įstaigos statusas užtikrins saugią procedūrą bei naudojamų produktų kokybę ir sertifikuotas technologijas.

 

Dalinamės akimirkomis iš seminaro ir dėkojame visiems susirinkusiems.Tikimės, jog seminaro informacija buvo naudinga, bei galėjome pateikti atsakymus į visus rūpimus klausimus.