Veido estetika

INOVACINĖS VEIDO GROŽIO PROCEDŪROS IR GYDOMOSIOS INJEKCIJOS

 

 Kiekvienas žmogus siekia grožio, tobulumo.  Veido patrauklumą didžiąja dalimi lemia harmonija su kitomis veido dalimis - nosimi, skruostais, kakta. Remiantis veido estetikos formulėmis galima sukurti taisyklingą veido profilį.

 

Patikėkite savo grožį implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ veido estetikos specialistams, savo srities profesionalams ir žinovams.

 

Mes ištaisysime Jums ramybės neduodančius trūkumus ar bėgančio laiko pėdsakus veide. Akivaizdžių pasikeitimų Jums padės pasiekti tinkamai ir profesionaliai parinktos procedūros bei priemonės.

 

Neodenta klinikoje atliekamos šios nechirurginės esTETINĖS procedūros:

- Veido kontūro formavimas injekciniais preparatais: botulino toksinu ir hialurono rūgšties užpildais;

- Mezoterapija, biorevitalizacija;

- Lūpų apimties ir kontūro korekcija;

- Danteninės šypsenos repozicija;

- Bruksizmo, dantų gRIežimo gydymas;

- Prakaitavimo gydymas;

- PRP plazmoliftingas;

 

Raukšlių korekcija bei veido modeliavimas Botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijomis

 

Hialurono rūgšties injekcijos

 

Pagrindinis hialurono rūgšties naudojimo tikslas – sujungti ir palaikyti vandenį organizme, taip pat tonizuoti odą ir išsaugoti jos elastingumą.

 

Patekusi į odą, hialurono rūgštis aprūpina odą vandeniu, įsijungia į apykaitos procesus. Pagerėja mikrocirkuliacija, odos ląstelių maitinimas ir oksidacijos procesai, prasideda nuosavos organizmo hialurono rūgšties sintezė – būtent šis momentas akivaizdžiai atsispindi odos išvaizdoje.

 

Hialurono rūgšties injekcijos sumažina ar visiškai panaikina nosies, lūpų, tarpuakio, taip pat aplink lūpas esančias raukšles. Preparatu galima patobulinti veido simetriją – suteikti didesnę apimtį skruostams, lūpoms, išryškinti jų kontūrą. Po injekcijų veido oda tampa lygesnė, išsaugoma natūrali veido mimika.

 

        - Efektas yra matomas iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas po 10 dienų.

        - Hialurono rūgšties poveikis trunka 6–12 mėnesių, tai priklauso nuo individualių organizmo savybių ir nuo konkretaus preparato.

 

Botulino toksino injekcijos

 

Raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis – populiariausia minimaliai invazyvi estetinė procedūra pasaulyje. Tai greita ir beveik neskausminga procedūra, prieš leidžiant vaistą į pasirinktą vietą galima nuskausminti specialiu kremu.

 

Injekuojama plona adata į mimikos raumenis ko pasekoje raumenys atsipalaiduoja, nesusitraukinėja, ir neformuoja rauklės. Raumeniui atsipalaidavus išsilygina odoje esančios raukšlės, sustabdomas naujų raukšlių formavimasis.

 

Injekcijomis gali būti gydomos: nusvirę lūpų kampai, kaktos vertikalios (pykčio) raukšlės, kaktos horizontaliosios, juoko („žąsies kojelės“) raukšlės. Tik mūsų klinikoje botulino toksino injekcijomis taip pat sėkmingai gydomas padidėjęs delnų, padų ar pažastų prakaitavimas.Tokiu atveju medikamentai leidžiami į pažasties, delnų ar pėdų odą (prakaitavimas sumažėja beveik 8 kartus).

 

- Procedūra trunka vidutiniškai 15 minučių.

Efekto trukmė 5-6 mėnesiai, prilausomai nuo pasirinkto produkto.

 

BOTULINO TOKSINO UŽPILDŲ NAUDOJIMAS ODONTOLOGIJOJE

Botulino toksino injekcijos gali būti naudojamos danteninės šypsenos korekcijai, bruksimo gydymui, leidžiamas į kramtomuosius raumenis. Botulino toksinas estetiniais tikslais naudojamas nuo 18 iki 65 metų. Laiką pirmai injekcijai kiekvienas išsirenka pats, priklausomai nuo savijautos ir savistabos.

 

   - Botulino toksino injekcijų poveikis yra laikinas ir trunka nuo 3 iki 12 mėnesių.

 

 

 Biorevitalizacija

 

http://neodenta.lt/Files/meso.jpgTai vienas iš efektyviausių ir natūraliausių būdu atjauninti odą nechirurginiu būdu. Biorevitalizuojančios hialurono rūgšties pagalba atkuriamas odos drėgnumas, mažinamos riebalinės sankaupos, stiprinamas kraujagyslių tonusas, oda tampa skaistesnė, drėgnesnė, išlyginamos smulkios raukšlelės, suaktyvėja kolageno, elastino bei savos hialurono rūgšties sintezė, pagerėja kraujo apytaka.

 

Šios procedūros dažniausiai atliekamos veido, kaklo, dekolte, plaštakų srityse. Tai labiausiai priežiūros reikalaujančios atviros kūno vietos, šios sritys labiausiai pažeidžiamos UV saulės spindulių.

 

 Biorevitalizacija atliekama esant:

              - Smulkioms raukšlelėms

- Jaunai odai, senėjimo profilaktikai

- Sausai, dehidratuotai odai
- Odos elastingumo ir stangrumo sumažėjimui
- Po agresyvių odos procedūrų
- Odos reljefo vientisumo pažeidimui (postakne, randeliai)
- Pogimdyminiu periodu
- Veido ovalo gravitaciniams pokyčiams
- Pasiruošimui prieš filerių ir botulino toksino injekcijas
- Papilkėjusiai, pavargusiai, rūkalių odai
- Odos fotosenėjimui
- Prieš ar deriniuose su kitomis estetinėmis procedūromis – cheminiu pilingu, dermobrazija, lazeriniu šlifavimu, plastinėmis operacijomis
- Prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės.

 

 - Procedūra trunka 30 – 60 min., priklausomai nuo srities, kurioje ji atliekama.

 - Po procedūros galimas nedidelis odos paraudimas ar patinimas, kuris greitai praeina savaime.

 

http://neodenta.lt/Files/atsisi%C5%B3sti%282%29.jpg MEZOTERAPIJA

 

Odai senstant, mažėja fibroblastų – odos ląstelių, gaminančių elastiną ir kolageną. Keičiasi ir pačios elastino ir kolageno skaidulos – jos storėja ir plokštėja. Sumažėja ir tarpląstelinės odos klampumas, todėl mažėja odos elastingumas – ji suglemba.

 

Mezoterapija - tai procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius odos sluoksnius yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Tai vienas efektyviausių ir saugių šiuolaikinės estetinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų.

 

Mezoterapija taikoma bet kokio amžiaus tiek vyrams, tiek ir moterims ir gydymui ir profilaktiškai:

• drėkina odą, saugo nuo drėgmės netekimo;
• mažina dvigubą pasmakrį;
• didina odos elastingumą;
• reguliuoja odos riebalų pusiausvyrą;
• stabdo odos senėjimą;
• skatina odos ląstelių dauginimąsi.
• gydo ir lygina raukšles;
• keičia odos spalvą – ją skaistina, naikina odos pigmentaciją, patamsėjusius paakius

 

- Jau po pirmos procedūros oda prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas, rekomenduojama viso 4-10 procedūrų.

- Procedūrą kartoti reiktų kas 7-14 dienų.

 

PRP (plazmoliftingas) – injekcijos, trombocitais prisotinta kraujo plazma

 http://neodenta.lt/Files/prppic2%281%29.jpg

Vienas moderniausių ir pažangiausių dabarties metodų. Tai progresyvus, saugus ir efektyvus metodas atjauninantis odą bei skatinantis audinių regeneraciją.

 

Atjauninamosios PRP autologinių ląstelių injekcijos atliekamos norint atjaunintį odą, lyginant veido raukšles, vageles bei įdubimus taip pat profilaktiškai neleidžiant odai senti.

 

Šio metodo pritaikymas yra stebėtinai paprastas ir nesudėtingas. Procedūros metu iš paciento yra paimamas nedidelis kraujo kiekis, kuris dedamas į nedidelę centrifūgą pačioje klinikoje. Po 10 minučių centrifugavimo gydytojas jau gali panaudoti paciento trombocitų agregatą procedūroje, todėl viskas yra atliekama per vieną vizitą. Šiai procedūrai nereikia jokių specialių įrankių ar specialaus paciento paruošimo. Vos kelios minutės kraujo paėmimui yra viskas ko reikia šiai procedūrai. Rezultatas akivaizdus – jaunatviškai atrodanti ir skaisti oda!

 

PRP (plazmoliftingas) NAUDOJAMAS ĮVAIRIOMS ODOS PROBLEMOMS SPRĘSTI:

·         - Gydo plaukų slinkimą ar nuplikimą;

·         - Skatina naujų plaukų augimą;

·         - Lygina gilias raukšles (anti-agening);

·         - Gydo po aknės operacijų ir traumų iškilusius randus;

·         - Pagreitina žaizdų gijimą;

·         - Sumažina alergines odos reakcijas; 

 

http://neodenta.lt/Files/prppic2%281%29.jpg      

PRP PLAUKAMS

http://neodenta.lt/Files/gummy_smile_122193318.jpgPlazmoliftingas (PRP) tai trombocitais praturtintos plazmos injekcijos terapija, tai efektyvus ir natūralus būdas stabdyti plaukų slinkimą.

 

-     - Rezultatas matomas praėjus 3-4 mėn. po pirmos PRP procedūros, nes trombocitai atpalaiduoja augimo faktorius, kurie dalyvauja plauko augimo cikle.

-     - Procedūros efektas laikui bėgant tik didėja.

 

 

 

Lūpų formos korekcija - modeliavimas

 Hialurono rūgšties užpildais galima koreguoti lūpos formą, asimetriją, putlumą, apimtį. Užpildais galima panaikinti atsiradusias smulkias raukšleles virš lūpų ir aplink jas.

 

    - Efektas matomas iš karto po procedūros.

-      - Veikimas matomas 6 -12 mėn.

 

DANTENINĖS ŠYPSENOS REPOZICIJA

Drovitės šypsotis ir šypsantis matosi ne tik priekiniai dantys, bet ir nemažas kiekis virš jų esančių dantenų, kas gali atrodyti neestetiška. Dantetinės šypsenos korekcija tai alternatyvus „dantenų šypsenos“ gydymo metodas estetinėje rekonstrukcijoje. Ši procedūra apriboja viršutinės lūpos keliamojo raumens atsitraukimą ir lūpos pakėlimą. 

                        PRIEŠ                                                        PO
                                

Dantetinė šypsenos repozicija nepakeičia veido ir lūpų formos, pasikeičia tik lūpos aukštis šypsantis. Rezultatas – natūralesnė lūpos padėtis ir mažiau matyti dantenų šypsantis.

 

 Bruksizmo gydymas botulino toksino injekcijomis

 

http://neodenta.lt/Files/botoks2_0.jpg

 Bruksizmo metu, susitraukiant kramtomiesiems raumenims, apatinių dantų paviršiai trinasi su viršutinių ir pasigirsta nemalonus, griežimą primenantis, garsas. Dantų griežimas dažniau pasireiškia naktį, tačiau gali ir dieną.

 Bruksizmo gydymui naudojamas botulino toksinas, kuomet nedidelės koncentracijos tirpalas yra suleidžiamas tiesiai į kramtomuosius raumenis ir sukelia dalinį jų paralyžių vidutiniškai trijų mėnesių laikotarpiui.

Kiekvienam pacientui nustatoma individuali dozė ir injekcijų periodiškumas, todėl kramtymo ir kalbėjimo funkcijos išlieka beveik nepakitusios. Gydymo kurso metu dalinai atrofuojasi kramtomieji raumenys, todėl sumažėja ir jų išvystoma jėga bei galimai žalojamasis poveikis dantims bei smilkininio apatinio žandikaulio sąnariui.

 

- Procedūra trunka vos pusę valandos.

- Procedūra beveik neskausminga.

 

Procedūros atliekamos tik su kruopščiai parinktais itin kokybiškais ir pasaulyje pripažintais produktais.

 

Turite klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir netrukus su Jumis susisieksime.

* Būtini laukeliai