Naujienos

Edukacinė programa mažiesiems „Sveiki dantukai 2014“

2014-06-04

Odontologijos klinika „Neodenta“ eilę metų vykdo edukacinę programą mažiesiems „Sveiki dantukai“. Šiais metais aplankėme Kauno lopšelį-darželį „Aušrinė“ ir lopšelį-darželį „Rasytė.

Skaityti plačiau »»

Laidoje „Sveikatos ABC“ svečiuojasi odontologijos klinikos NEODENTA gydytojas odontologas ortopedas Darius Kunčius

2014-06-02

Kiekvieną sekmadienio rytą kviečiame pradėti su laida "Sveikatos ABC", 09.00 per LNK televiziją. Sužinokite naujausią informaciją apie CEREC CAD/CAM skaitmeninio protezavimo galimybes. Laidoje svečiuojasi gydytojas odontologas ortopedas Darius Kunčius. Kviečiame žiūrėti!

Skaityti plačiau »»

Sedacija ir narkozė odontologijoje. Dantų gydymas be skausmo!

2014-06-02

Vos prieš dešimtmetį ar pora, net negalėjome įsivaizduoti, kad sėsti į odontologo kėdę bus galima be įtampos ir nerimo. Deja dar ir šiomis dienomis yra tikinčių, jog dantų gydymas ar protezavimas ir veriantis skausmas – yra neatsiejamas vienas nuo kito. Ar ir jūs vis dar gyvenate sukaustyti baimės ir nedrįstate net pasidomėti reikalingomis odontologijos paslaugomis?

Skaityti plačiau »»

Liežuviniai, lingvaliniai arba tiesiog „nematomi“ breketai

2014-05-27

Didelė dalis žmonių dėl netaisyklingo sąkandžio bei netiesių dantų patiria nemalonų diskomforto jausmą. Šios problemos nėra susijusios vien su estetika. Jos turi įtakos ir pilnavertiškam kramtymui bei nevaržomam emocijų reiškimui. Gaila, kad dažnai su ortodontais susipažįstame tik suaugę, nors ortodontijos problemas geriausia spręsti vaikystėje ir paauglystėje, kai galutinai formuojasi kaulas ir dauguma dantų yra sveiki.

Skaityti plačiau »»